W miniony weekend obchodziliśmy Dzień Patrona naszego miasta Świętego Jana Pawła II. Uroczystości rozpoczęły się od złożenia kwiatów pod pomnikiem papieża Polaka.
W miniony weekend obchodziliśmy Dzień Patrona naszego miasta Świętego Jana Pawła II. Uroczystości rozpoczęły się od złożenia kwiatów pod pomnikiem papieża Polaka.