PODZIEL SIĘ

Tweet foto: © 2013 Telewizja Kablowa Bełchatów / www.ebelchatow.pl

Już w najbliższą niedzielę rozpoczynają się IX Bełchatowskie Dni Papieskie. Uroczystości potrwają do 22 października, a w programie jak co roku serduszka dla Jana Pawła II, kiermasz kremówek a także spektakl.

Bełchatowianie po raz kolejny mają okazję, wziąć udział w wydarzaniach poświęconych Papieżowi Polakowi. „IX Bełchatowskim Dniom Papieskim” będzie towarzyszyć szereg imprez, a wśród nich m.in. spektakl pt. „Miłość jest najważniejsza” z udziałem aktora Jerzego Zelnika oraz Krzysztofa Kamińskiego i Michała Lorenca, "Serduszka dla Jana Pawła II" od dzieci z bełchatowskich przedszkoli, projekcja filmu „Cristiada”.

Nie zabraknie także kiermaszu papieskich kremówek. Organizatorzy zachęcają do wzięcia udział we Mszach Św., które zostaną odprawione w intencji Jana Pawła II, Różańcu Fatimskim ulicami miasta i Apelach Jasnogórskich. 22 października, o godz. 18:00 w kościele pw. Miłosierdzia Bożego (os. Binków) odbędzie się Msza Św. pod przewodnictwem ks. biskupa Ireneusza Pękalskiego z wprowadzeniem relikwii Papieża Polaka.

TKB – Dni Papieskie – 10.10.2013

Zdjęcia: TagiAktualnościBełchatówdnipapieżkremówki

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here