PODZIEL SIĘ

Tweet foto: © 2013 Telewizja Kablowa Bełchatów / www.ebelchatow.pl

W Oratorium im. Jana Pawła II zorganizowano dzisiaj konferencję „Razem przeciw przemocy w rodzinie”. Organizatorem spotkania było Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie.

Konferencja "Razem przeciw przemocy w rodzinie" odbywa się już po raz drugi. W konferencji biorą udział przedstawiciele instytucji zobowiązanych do przeciwdziałania przemocy w rodzinie : Prokuratury, Policji, Sądu, Oświaty, Służby Zdrowia, Gminnych Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych,Ośrodków Pomocy Społecznej, a także przedstawiciele Organizacji Pozarządowych.
Przemoc w rodzinie objawia się nie tylko uszkodzeniem ciała, ale i przemocą psychiczną, izolacją, ośmieszaniem, przemocą seksualną, a także groźbami, niszczeniem mienia czy zmuszaniem do zażywania środków odurzających. Na tego typu konferencjach uczestnicy dyskutują i dzielą się swoim doświadczeniem.
Każdy kto jest dotknięty przemocą w rodzinie, może pomóc sobie i swojej rodzinie kontaktując się z Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie, wystarczy zadzwonić 44 733 05 45.

TKB – Przeciw przemocy w rodzinie – 05.12.2013

TagiAktualnościBełchatówprzemocPCPRoratoriumrodziny

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here