PODZIEL SIĘ

BAT –PKP z premierą spektaklu „Spotkania”. 7 kwietnia grupa wystąpi na deskach sceny teatralno- widowiskowej MCK PGE Giganty Mocy.

Spektakl wystawiony zostanie w sobotę o godzinie 18.00 i skierowany jest do widza od 16 roku życia. Najnowsza produkcja grupy BAT – PKP oparta jest na tekstach Michała Walczaka „Piaskownica” i „Nocny autobus”. Młodzi artyści spróbują więc opowiedzieć jacy jesteśmy w kontaktach z innymi, jak budujemy swoje światy i okopujemy się we własnych poglądach. To również wątek uczuć międzyludzkich i braku umiejętności budowania zadowalającej i szczerej relacji.

Na scenie zobaczymy Klaudię Krak, Zuzannę Piatkę, Wojciecha Cierniaka, Seweryna Stefaniaka oraz Filipa Szumigaja. Reżyserem spektaklu jest Katarzyna Pawłowska, za stronę muzyczną odpowiedzialny jest Szymon Mikła.

Sobotnia premiera ma również drugi wymiar – ten charytatywny. Grupa zaangażowała się w pomoc przy gromadzeniu środków potrzebnych na leczenie Julii Spalińskiej. Wstęp na spektakl jest bezpłatny ale za to będą zbierane datki na leczenie Julki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here