PODZIEL SIĘ

Na ten turniej przyjeżdżają energetycy z całego kraju. Jutro w hali widowiskowo sportowej po raz XIII wystartują Mistrzostwa Polski Energetyków w halowej piłce nożnej OLDBOY o Puchar Prezesa PGE.

Do rywalizacji przystąpi 18 drużyn,które w hali KWB Bełchatów będą walczyć o każdą bramkę. Turniej będzie trzydniowy – jutro o godzinie 13:30 nastąpi uroczysta inauguracja mistrzostw z udziałem wszystkich drużyn i zaproszonych gości. W piątek od godziny 9:00 do 17:30 przewidziano gry w grupach oraz półfinały, natomiast w sobotę o godzinie 12:30 najlepsi zmierzą się w wielkim finale. I tu warto przypomnieć, że w ubiegłorocznym meczu finałowym zagrał zespół reprezentujący bełchatowskich energetyków. Rywalizacja „JUPITER” PGE GiEK S.A. ODDZIAŁ ELEKTROWNIA BEŁCHATÓW kontra SSK ELEKTRO ŁAZISKA – to spotkanie zakończyło się wynikiem 0:2 i choć to bełchatowska drużyna była faworytem, zawodnicy musieli się zadowolić 2 miejscem. Jak będzie w tym roku przekonamy się już w sobotę.

Nie lada gratka czeka na miłośników freestyl’u – po zakończeniu finału przewidziano pokaz Dawida Krzyżowskiego – mistrza Polski we freestyle’u.
Organizatorem turnieju jest Sekcja Piłki Nożnej Towarzystwa Sportu i Rekreacji „JUPITER” działająca przy Elektrowni Bełchatów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here