PODZIEL SIĘ

To jedyna okazja w roku, aby zobaczyć od kuchni jak działa blok energetyczny o mocy 858 MW oraz bloki 3 i 4. 7 września Elektrownia Bełchatów zaprasza na Dzień Otwarty w ramach obchodów Dnia Energetyka.

Elektrownia będzie otwarta dla zwiedzających w godzinach 9.00-13.00

W trakcie Dnia Otwartego zainteresowani będą mogli szczegółowo poznać proces wytwarzania energii elektrycznej, z uwzględnieniem aspektów środowiskowych oraz bezpieczeństwa pracy.

Zwiedzanie odbywać się będzie w zorganizowanych grupach wyłącznie pod opieką przewodników. Chętni do zwiedzenia Elektrowni powinni zgłosić się do budynku głównego U-9 (wejście główne od strony wschodniej), lub w przypadku zwiedzania bloku 858 MW na portiernię nowego bloku przy ulicy Instalacyjnej 2.

Osoby dorosłe powinny posiadać dokument potwierdzający tożsamość (np. dowód osobisty). Dzieci mogą zwiedzać elektrownię wyłącznie pod opieką dorosłych, którzy swoim dokumentem tożsamości posłużą się do zgłoszenia dziecka do zwiedzania. W przypadku dzieci konieczne będzie podanie daty urodzenia. Po zebraniu grupy zwiedzających, przewodnik oprowadzi ją wyznaczoną trasą zwiedzania.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here