PODZIEL SIĘ

Nowe samochody – Volvo, Man i Renault trafiły do jednostek straży pożarnych. Dzięki pojazdom wyposażonym w nowoczesny sprzęt, strażacy będą mogli lepiej i szybciej reagować. Kluczyki do samochodów przekazano w miniony piątek.

W miniony piątek przed siedzibą Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Bełchatowie nastąpiło poświęcenie nowoczesnych pojazdów i ich przekazanie.

Do KP PSP w Bełchatowie trafił ciężki samochód ratowniczo-gaśniczy Volvo FMX z napędem 6×6 z kabiną trzyosobową. Wartość samochodu to 1 182 786 zł. Zakup został współfinansowany ze środków unijnych w ramach projektu „Usprawnienie systemu ratownictwa na drogach – etap IV”.

Średni samochód ratowniczo-gaśniczy o oznaczeniu pożarniczym GBA 3/36 RENAULT przekazany został do jednostki OSP KSRG w Chabielicach. Wartość zadania wynosiła 799 992 zł. a zakup samochodu został umożliwiony dzięki dotacjom: Komendanta Głównego PSP, WFOŚiGW i środków z gminy.

Natomiast średni samochód ratowniczo-gaśniczy o oznaczeniu pożarniczym GBA 3/29 MAN przekazany został do jednostki OSP Zawadów. Jego wartość to 760 000 zł. a zakup samochodu był możliwy dzięki dotacjom: Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji, środków z Komendy Głównej PSP, WFOŚiGW i środków z gminy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here