PODZIEL SIĘ

Cieszące się coraz większą popularnością, niedawno otworzone miejsce dla kobiet, strefa relaksu i wypoczynku. O czym mowa?

O Klubie Pretty Woman!

Klub Pretty Woman to nie tylko piękna nazwa, ale i miejsce, w którym każda kobieta odnajduje swoje piękno. Miejsce, gdzie dzięki profesjonalnej obsłudze, przy pomocy zabiegów, można:

  • zrzucić zbędną tkankę tłuszczową (tutaj Klub poleca zabieg lipolizy kawitacyjnej, czyli uderzania ultradźwiękami w komórkę tłuszczową, dzięki czemu pęka jej osłonka, a zbędny tłuszcz jest metabolizowany i usuwany z organizmu)
  • ujędrnić skórę, odbudować kondycję mięśni, pozbyć się cellulitu (wszystko dzięki zabiegowi endermologii – czyli masażowi próżniowemu, gdzie podciśnienie lekko zasysa naszą skórę, a dwie rolki znajdujące się po bokach, rozmasowują ją)
  • pozbyć się zmarszczek, blizn i podnieść owal twarzy (to za sprawą zabiegu Hifu, wykonywanego przez kosmetologa z długoletnim doświadczeniem)
  • poprawić kondycję skóry, zregenerować ją i odświeżyć jej wygląd (magiczne odmłodzenie zapewnia zabieg radiofrekwencji mikroigłowej fali radiowej – zabieg, podobnie jak Hifu, jest bardziej inwazyjny i również wykonuje go doświadczony kosmetolog)
  • szybko spalić kalorie (a dzięki temu, pozbyć się kilogramów). W naszym Klubie odpowiada za to strefa fitness. W jej skład wchodzi: bieżnia podciśnieniowa vacuum, orbitrek podciśnieniowy vacuum, rowerek, bieżnia zwykła. Dwie pierwsze pozycje, to zabudowane kapsuły z podciśnieniem, gdzie spalanie kalorii jest 4 razy szybsze!
  • zregenerować mięśnie, zwłaszcza po wysiłku – i tutaj nasz specjalista – platforma wibracyjna
  • uporać się z cellulitem, pobudzić układ limfatyczny, wysmuklić ciało (dzięki rollmasażowi całego ciała), odprowadzić wodę z organizmu, przy pomocy limfodrenażu, który działa dodatkowo jako terapia zapobiegająca żylakom
  • dodatkowo niezwykły relaks zapewni nam: grota solna, jacuzzi, masaż kamieniami, masaż twarzy

W naszym Klubie możecie wykonać maseczki na twarz, body wrapping i peeling ciała, kąpiele aromatyczne, wykonacie makijaż się przed ważnym wyjściem, a także zrobicie manicure i pedicure.

Organizujemy również wieczory zamknięte w naszym Klubie.

Jak widzicie jesteśmy z Wami w każdym ważnym momencie Waszego życia.

Serdecznie zapraszamy od poniedziałku do piątku 8 – 21, a w soboty 8 – 14

Ul. Okrzei 2, Bełchatów
tel. 667 555 115
www.klubprettywoman.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here