PODZIEL SIĘ

Dzisiaj, 4 marca o godz. 16 czasu polskiego bełchatowianie zmierzą się na wyjeździe z Zenitem Kazań. Będzie to spotkanie rewanżowe.

Do pierwszego pojedynku w ramach spotkania ćwierćfinałowego Ligi Mistrzów doszło 24 lutego w hali Energia. PGE Skra dzielnie walczyła ale ostatecznie uległa Zenitowi Kazań 3:1.

Michał Mieszko Gogol, trener PGE Skry Bełchatów zaznacza nasze plany są bardzo krótkofalowe – podchodzimy do tego meczu z energią na każdego nowego seta. Każdy set jest nową historią i każdy set zaczyna się od 0:0 i to jest bardzo ważne żebyśmy każdego seta starali się jak najlepiej zacząć.

Wiemy, że stać nas na rywalizację z taką drużyną jaką jest Zenit. Zrobimy wszystko żeby wygrać ten mecz. Mamy w sobie dużo wiary, dodaje Gogol.

Początek meczu o godzinie 16:00. Spotkanie będziecie mogli Państwo obejrzeć za pośrednictwem sieci Dolsat na kanale Polsat Sport.