PODZIEL SIĘ

„Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa” – to znany cytat, który możemy spotkać w sieci, podobnie jak „Nie kupuj, adoptuj” – z takiego założenia wyszła pani Grażyna, która postanowiła zaadoptować wyjątkowej urody psa o imieniu Karina.

Więcej w materiale video.

Przypominamy aby adoptować zwierzaka nie musicie się Państwo umawiać na spotkanie telefonicznie. Schronisko jednak zachęca aby najpierw odwiedzić placówkę „wirtualne”. W domowym zaciszu można zapoznać się z sylwetkami podopiecznych: poznać ich wiek, charakter, historię etc.

Odwiedziny – na terenie Schroniska należy nosić maseczki oraz rękawice ochronne. Odwiedzający powinni zachować miedzy sobą bezpieczną odległość – 2m.

Procedura adopcyjna – formalności związane z adopcją nadal będą odbywać się w wyznaczonym do tego punkcie. Adopcja zwierzaka wiąże się z podpisaniem umowy adopcyjnej oraz uiszczeniem opłaty w wysokości 50 zł adopcja psa, 25 zł – adopcja kota. Aby zminimalizować ryzyko, pracownicy schroniska zalecają aby przed wizytą przygotować odliczoną kwotę pieniędzy na opłatę adopcyjną. Na spotkanie adopcyjne warto też zabrać ze sobą dowód osobisty oraz obrożę i smycz lub kontener dla kota.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here