PODZIEL SIĘ

Ogrzewanie to jeden z najbardziej palących i najczęściej podejmowanych tematów w rozmowach wielu z nas. Kryzys na rynku energii i związane z nim wzrosty cen paliw czy wpływ ich spalania na środowisko to elementy, które mają duży wpływ na nasze życie. O tych tematach można było porozmawiać w ostatni czwartek na jednym z placów w Szczercowie. Lokalna firma Infoglob zorganizowała tam pokaz nowoczesnych systemów ogrzewania domów. 

Zainteresowani oprócz ogólnych informacji, mogli też porozmawiać z przedstawicielami producenta m.in. o technicznych aspektach proponowanych rozwiązań.

Zarówno zmiana źródła energii dla domu jak i wymiana np. starego pieca na nowoczesne i przyjazne środowisku pompy ciepła wiąże się z dużymi kosztami. Osoby chcące korzystać z tych rozwiązań mogą skorzystać z kilku opcji dofinansowania. Część środków można otrzymać z ogólnopolski programów np. z programu “Czyste powietrze”. Wkład własny może być też kredytowany np. specjalnie przygotowanymi ofertami kredytowymi. Jak zauważają przedstawiciele firmy, klientów nie brakuje.

Inwestycja w przyjazne środowisku rozwiązania dotyczące ogrzewania oprócz wygody i oszczędności dla ich właścicieli jest też korzystna dla najbliższego otoczenia. Brak dymu i zapylenia odczuje każdy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here