PODZIEL SIĘ

Artur Bartoszewicz – wspiera Patryka Marjana. Bartoszewicz to doktor nauk ekonomicznych, wykładowca w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie oraz ekspert ds. funduszy europejskich.

Wczoraj w biurze KWW Bełchatowianie zorganizowano konferencję prasową podczas której Patryk Marjan, kandydat na prezydenta miasta Bełchatowa, przedstawił swojego doradcę.

Miasto stoi przed ogromnym wyzwaniem, podkreślał podczas konferencji Artur Bartoszewicz. Ekonomista zaznaczał także, że podobnie jak w przypadku Śląska trzeba przekonać stronę rządową do zbudowania specjalnego funduszu transformacji regionu.

Więcej w materiale video.

2 KOMENTARZE

  1. Pan Bartoszewicz nie tylko wspiera Patryka Marjana ale również głosi publicznie poglądy o tym , że jego zwycięstwo Ukrainy w wojnie z Rosją nie interesuje . To tak jakby słuchać polityka Konfederacji, prawda Panie Patryku ? Rozumiemy że gdy zostanie Pan już Prezydentem Naszego Grodu to armia Konfederatów znajdzie u Pana zatrudnienie przy doradzaniu we wszystkim na czym Pan się nie zna, a wydaje się że będzie trochę tego.

    1

    0
  2. Ło panie, tego eksperta trzeba posłuchać w internetach. To może być ciekawe słuchowisko. Ja bym nie chciał mieć zdjęć z tym Panem.

    0

    0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here